ПРО КОМПАНIЮ

Роблячи вибір серед безлічі виробників зрубу будинку для себе, правильно оцінюйте якість лісу з якого буде побудований будинок. Ми пропонуємо Вам якісний Український ліс з екологічно вільних від промислових підприємств районів, з великими лісовими просторами.

Чому саме компанія “Экосруб”?

Починаючи замислюватися про будівництво будинку або лазні, природним і правильним бажанням для будь-якої людини є якість і прийнятність цін. Звичайно при бажанні можна знайти виробників дерев'яних будинків трохи дешевше, але! Як правило в рекламних буклетах таких «будівельників» зазначаються ціни з прихованими націнками, які виявляються в процесі зборки і комплектації зрубу. Коли будинок уже доставлений, замовнику доводиться доплачувати - у кошторисі не обговорюються параметри матеріалів, що на практиці майже завжди призводить до їх заміни більш якісними з підвищенням підсумкової ціни (наприклад: за замовчуванням поставляється дошка для підлоги 120х20, а потрібна 120х35, лаги підлоги і межетажных перекриттів 100х100-які гнуться або більш надійні - колоди діаметром 220 мм., і т. д.). Деякі примудряються поставити зруб з "болотної" або зараженої деревини, що раніше була в лісництві відзначена на вирубку для утилізації за якістю. Мінуси "приватних плотніков" ще і в гарантіях, що вони не зникнуть після того, як Ви зробите з ними замовлення або коли справа дійде до обробки зрубу. У результаті ніхто ні за що не відповідає.

Ми працюємо офіційно! Використовуючи мінімальні надбавки за свою працю, ми намагаємося зробити ціни на наші зруби і послуги доступними. Для нас важлива не тільки відповідальність перед замовником на всіх етапах і якість виготовленої зрубу, але й дотримання технологій будівництва будинку. При будівництві будь-якого зрубу, скориставшись непрофесійними послугами сезонних "гастролюючих бригад умільців", Ви ризикуєте отримати неякісний будинок і втратити ряд вищевказаних переваг.

Зазвичай будинок ставиться в 2 етапи: спочатку робиться замовлення, виконується зруб будинку ( з контрольним складанням на виробництві), доставляється на об'єкт, збирається у замовника на фундамент під дах і покривається первинним матеріалом (уврорубероид). Після цього етапу дому НЕОБХІДНО ВИСТОЯТИСЯ від 6 місяців до року. За цей період колода Вашого будинку придбає необхідну для чистової обробки вологість, будинок "осяде" в пазах і чашах "за місцем" на міжвінцевий утеплювач і буде готовий до "чистової" обробки. ДАЛІ МИ ВИКОНУЄМО ВЕСЬ КОМПЛЕКС РОБІТ ПІД КЛЮЧ З УРАХУВАННЯМ ВИМОГ ЗАМОВНИКА.

Не важливо, що Ви замовляєте у нас - будинок, лазню або альтанку, для нас важливі всі клієнти, незалежно від вартості виконаних замовлень. І якщо Ви зупинили свій вибір на компанії “Экосруб”, то можете бути впевнені - все буде зроблено в кращих традиціях дерев'яного домобудівництва!